Folding Pull Handle: Weld-On, 304 Stainless Steel, Natural, 5/16 in Grip Dia.
Item: 4LAN1,
MFR: PH-0298,
Brand: MONROE PMP
| Product Type | Folding Pull Handle |
| Load Rated (Y/N) | N |
| Mounting Type | Weld-On |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Finish | Natural |
| Mounting Hole Center to Center | 3-3/8 in |
| Vert. Mounting Hole Ctr. to Ctr. | 1-3/4 in |
| Grip Dia. | 5/16 in |
