Gaylord Lid: 49-1/2x49-1/2x6 in, 48-3/4x48-3/4x5 in, Double Wall, 48 ECT, 1/4 in Wall Thick, Kraft
Item: 55VJ85,
MFR: 55VJ85,
Brand: GRAINGER APPROVED
| Inside Length | 48-3/4 in |
| Inside Width | 48-3/4 in |
| Outside LxWxH | 49-1/2x49-1/2x6 in |
| Inside Height | 5 in |
| Inside LxWxH | 48-3/4x48-3/4x5 in |
| Wall Type | Double Wall |
| Board Test | 48 ECT |
| Wall Thickness | 1/4 in |
