Insulated Shipping Container: 10-3/8x10-3/8x11 in, 1.25 in Insert Wall Thick, Corrugate, White, 2 PK
Item: 12F402,
MFR: XM3C,
Brand: POLAR TECH
| Inside Length | 10-3/8 in |
| Inside LxWxH | 10-3/8x10-3/8x11 in |
| Inside Width | 10-3/8 in |
| Insert Wall Thickness | 1.25 in |
| Inside Height | 11 in |
| Shipping Box Material | Corrugate |
| Insert Material | Styrofoam |
| Color | White |
