Insulated Shipping Container: 12x10x9 in, 1.5 in Insert Wall Thick, Cardboard, Styrofoam, 2 PK
Item: 12F339,
MFR: 229C,
Brand: POLAR TECH
| Inside Length | 12 in |
| Inside LxWxH | 12x10x9 in |
| Inside Width | 10 in |
| Insert Wall Thickness | 1.5 in |
| Inside Height | 9 in |
| Shipping Box Material | Cardboard |
| Insert Material | Styrofoam |
| Color | White |
