Insulated Shipping Container: 12x12x11-1/2 in, 2 in Insert Wall Thick, Fiberboard, EPS Foam, Gray
Item: 420M20,
MFR: 309,
Brand: THERMOSAFE
| Inside Length | 12 in |
| Inside LxWxH | 12x12x11-1/2 in |
| Inside Width | 12 in |
| Insert Wall Thickness | 2 in |
| Inside Height | 11-1/2 in |
| Shipping Box Material | Fiberboard |
| Insert Material | EPS Foam |
| Color | Gray |
