Insulated Shipping Container: 18x14x19 in, 1.25 in Insert Wall Thick, Cardboard, Styrofoam, White
Item: 12F344,
MFR: 248C,
Brand: POLAR TECH
| Inside Length | 18 in |
| Inside LxWxH | 18x14x19 in |
| Inside Width | 14 in |
| Insert Wall Thickness | 1.25 in |
| Inside Height | 19 in |
| Shipping Box Material | Cardboard |
| Insert Material | Styrofoam |
| Color | White |
