Insulated Shipping Container: 20-3/4x13-3/4x14 in, 0.75 in Insert Wall Thick, Corrugate, Styrofoam
Item: 12T981,
MFR: ON50C,
Brand: POLAR TECH
| Inside Length | 20-3/4 in |
| Inside LxWxH | 20-3/4x13-3/4x14 in |
| Inside Width | 13-3/4 in |
| Insert Wall Thickness | 0.75 in |
| Inside Height | 14 in |
| Shipping Box Material | Corrugate |
| Insert Material | Styrofoam |
| Color | White |
