Insulated Shipping Container: 25x16-1/2x12 in, 1.5 in Insert Wall Thick, Cardboard, Styrofoam, White
Item: 12F397,
MFR: 295C,
Brand: POLAR TECH
| Inside Length | 25 in |
| Inside LxWxH | 25x16-1/2x12 in |
| Inside Width | 16-1/2 in |
| Insert Wall Thickness | 1.5 in |
| Inside Height | 12 in |
| Shipping Box Material | Cardboard |
| Insert Material | Styrofoam |
| Color | White |
