Insulated Shipping Container: 8x6x12 in, 1.5 in Insert Wall Thick, Cardboard, Styrofoam, White
Item: 53XM41,
MFR: 53XM41,
Brand: POLAR TECH
| Inside Length | 8 in |
| Inside LxWxH | 8x6x12 in |
| Inside Width | 6 in |
| Insert Wall Thickness | 1.5 in |
| Inside Height | 12 in |
| Shipping Box Material | Cardboard |
| Insert Material | Styrofoam |
| Color | White |
