Offset Pull Handle: Clips/Fasteners, Stainless Steel, Satin, 10 in Overall Lg
Item: 3HJN1, MFR: TBF157A.32D, Brand: ROCKWOOD
| Product Type | Offset Pull Handle |
| Load Rated (Y/N) | N |
| Mounting Type | Clips/Fasteners |
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Satin |
| Mounting Hole Center to Center | 9 in |
| Projection | 3-1/2 in |
| Grip Dia. | 1 in |
| Screw Size | 1/4-20 |
| Overall Length | 10 in |
| Overall Width | 1 in |
