Pull Handle: Unthreaded Through Holes, Thermoplastic, Matte, 1 27/64 in Projection
Item: 4LAE9,
MFR: PH-0253,
Brand: MONROE PMP
| Product Type | Pull Handle |
| Load Rated (Y/N) | N |
| Mounting Type | Unthreaded Through Holes |
| Material | Thermoplastic |
| Finish | Matte |
| Mounting Hole Center to Center | 3-11/16 in |
| Projection | 1-27/64 in |
| Grip Dia. | 1/4 in |
| Screw Size | M6 x 1/2 in |
