Recessed Folding Pull Handle: Unthreaded Through Holes, Steel, Polished Zinc, Silver
Item: 4LAP1,
MFR: PH-0307,
Brand: MONROE PMP
| Load Rated (Y/N) | N |
| Mounting Type | Unthreaded Through Holes |
| Material | Steel |
| Finish | Polished Zinc |
| Cutout Height | 3 in |
| Cutout Width | 5-1/16 in |
| Mounting Hole Center to Center | 3 in |
| Vert. Mounting Hole Ctr. to Ctr. | 4 in |
| Screw Size | #10 |
| Projection | 19/64 in |
| Color | Silver |
