Recessed Pull Handle: Load Rated (Y/N), Snap-In, Thermoplastic, Matte, Black
Item: 4NRT6,
MFR: 4NRT6,
Brand: GRAINGER APPROVED
| Load Rated (Y/N) | Y |
| Mounting Type | Snap-In |
| Material | Thermoplastic |
| Finish | Matte |
| Cutout Height | 1-7/32 in |
| Cutout Width | 5-13/64 in |
| Projection | 3/4 in |
| Color | Black |
