Recessed Pull Handle: Snap-In, 304 Stainless Steel/Thermoplastic Back Plate, Satin
Item: 4WRY9,
MFR: UT-105/S-1,
Brand: SUGATSUNE
| Load Rated (Y/N) | N |
| Mounting Type | Snap-In |
| Material | 304 Stainless Steel/Thermoplastic Back Plate |
| Finish | Satin |
| Cutout Height | 1-9/32 in |
| Cutout Width | 3-29/32 in |
| Plate Thickness | 1/64 in |
| Projection | 19/64 in |
| Color | Black/Silver |
