Recessed Pull Handle: Snap-In, 304 Stainless Steel/Thermoplastic Back Plate, Satin
Item: 4WRZ1,
MFR: UT-75/S,
Brand: SUGATSUNE
| Load Rated (Y/N) | N |
| Mounting Type | Snap-In |
| Material | 304 Stainless Steel/Thermoplastic Back Plate |
| Finish | Satin |
| Cutout Height | 1-7/32 in |
| Cutout Width | 2-51/64 in |
| Plate Thickness | 1/64 in |
| Projection | 9/32 in |
| Color | Black/Silver |
