Rubber Grommet: 3/4 in Outside Dia. (B), 27/64 in Inside Dia. (A), Black, 100 PK
Item: 3MPR3, MFR: 3MPR3, Brand: GRAINGER APPROVED
| Rubber Grommet Style | Style 1 |
| Inside Dia. (A) | 27/64 in |
| Outside Dia. (B) | 3/4 in |
| Overall Thickness (C) | 1/4 in |
| Panel Thickness (D) | 1/16 in |
| Panel Hole Dia. (E) | 9/16 in |
| Rubber Material | SBR |
| Rubber Color | Black |
