Stand Alone Access Control System: Keypad, Steel/Polymer, 8 43/64 in Ht, 12 Keys
Item: 44ZA13, MFR: DXPS1W30, Brand: STORM INTERFACE
| Access Type | Keypad |
| Case Material | Steel/Polymer |
| Height | 8-43/64 in |
| Width | 11-7/32 in |
| Number of Keys | 12 |
| Power Required | 120V |
| Event Audit Trail | No |
| Max. User Codes | 100 |
