Valve and Fitting Brush: Straight Handle, Polyester Bristle, White, 3 in Brush Dia
Item: 1YTJ6, MFR: 1YTJ6, Brand: TOUGH GUY
| Handle Style | Straight |
| Bristle Color | White |
| Bristle Material | Polyester |
| Handle Material | Polypropylene |
| Brush Diameter | 3 in |
| Brush Length | 6 in |
| Handle Length | 10 in |
| Chemical Resistant | Yes |
